3.díl - Zatim bez názvu

30. ledna 2008 v 20:05 | Ila |  Zatim bez názvu
Po čtvrt hodině byla zpátky už ne tak zelená,ale řekla,že jí je furt stejně blbě.
"Možná by nebylo špatný si schrupnout."řekla sem jí i sobě a uvelebila sem se.Za chvíli sem byla úplně usnutá.
"ILO!!Tak už sakra vztávej už sme asi tady.Za chvíli budem nejspíš vystupovat."vzbudila mě Monika
"To jako fakt?Dyk jedem teprv chvíli………."divila sem se
"Chvíli?Jedem asi čtyrky nebo pět hodin no možná víc možná trochu míň,ale určitě ne chvíli."rozčilila se.
"Aha tak promíííň…Ukááááž…"koukla sem se z okna. "Ajo!Sme tu fakticky!Určitě už to je tady…podle těch obrázků jak sme koukaly u vás….!Tak vztávat,sbalit všechno co tu máme a připravit se!"honila sem jí a ona se neochotně zvedala.
"Pošky,pošky,pošky.je už ti dobře?"skoro sem na to zapomněla.
"No nic moc.Ale tak je to lepší…"řekla,ale když sem si jí pořádně prohlídla zjistila sem,že vypadá snad ještě hůř.
"Ne-e.Tobě je špatně já to na tobě vidim!Tak si zase sedni,já to všechno udělam."
"Tak dobře."řekla a sedla.
Já teda všecko zabalila a potom už sme se hnaly ke dveřím.
Vystoupily sme,ale nevěděly sme co dělat takže sme jenom tak stály.Po chvilce Monika řekla: "Možná by sme si mohly jít támhle sednout."ukázala na lavičky a bez mojí odpovědi šla a já samozřejmě za ní.Jen tak sme tam seděly a mlčely,nevěděli co dál.Pak mě ale napadlo,že by tu někde mohly bejt mapy města nebo něco takovýho.Řekla sem to Monče a ta uznala,že mam asi pravdu.Rozhodla sem se,že se někde porozhlídnu a Monice sem nakázala ať sedí a ani se nehne.
Na nádraží byl automat na kafe,feťáci,bezdomovci,trafika s novinama…..ale mapa nikde!Už sem si myslela ,že sme ztracený,ale pak sem na konci chodby zahlídla takovýto co vypadá jak bankomat,ale bankomat to není.Je tam prostě něco o vlacích napsáno a tak,ale hlavně je tam mapa juchůůů!!!
"No jo ale já se v tomhle vůbec nevyznam a ještě k tomu si ani nepamatuju adresu toho hotelu."pomyslela sem si.
"Jééééééééééé!!!!!"vypískla sem se když sem vedle sebe uviděla normální,obyčejný mapy na papíře teda ty papírový.Pro jistotu sem vzala asi tři a běžela sem za Monikou.
Dala sem jí mapu,protože sem věděla,že se v ní vyzná mnohem líp než já.A taky že jo,za chvíli mi už ukazovala ulici ve který měl bejt ten hotel a taky řikala,že tam jezdí tramvaj a,že to je jenom dvě stanice od nádraží.Nevim jak to zjistila,je prostě dobrá a vyzná se na rozdíl ode mě…
Zastávka byla jenom kousíček od nádraží a taky tam byl automat na lístky,naštěstí.Ani sme nemusely dlouho čekat,protože během pár minut přijela tramvaj.Nastoupily sme a pak sme jenom doufaly,že jedem správně…
Bohudík sme jely správně a za chvilinku už sme byly na místě.Když sme vystoupily jenom sme valily oči na všechny ty restaurace,vysoký skleněný budovy a prostě všechny ty krámky a tak.
"Radši pudem hledat ten hotel nebo omdlim."řekla sem a šla sem do první uličky kterou sem viděla,Monika šla hned za mnou…
Bloudily sme tak asi půl hodiny než Monika řekla,že to nemá cenu.
"My sme blbý!Tak proč sme se někoho hned nezeptaly?!"vykřikla sem udiveně,že nás to nenapadlo dřív.
Hned sme se teda zeptaly,takový starší pani a ta nám řekla že to je hned za rohem.Taky že bylo a my sme zjistily,že už sme tam okolo jednou šly.
Já sem šla všechno domluvit na recepci,Monice ještě nebylo zrovna nejlíp a za chvilku už sme seděly v pokoji.Bylo to tam docela hezký,teda na mě já byla zvyklá na ten hnus takže tohle byl pro mě přepych.Monika na to řekla že to je nic moc,nedivim se když je zvyklá na luxus,no co se dá dělat.
"Hale já bych se šla docela ráda podívat ven,co ty?Jasný,že jenom kousek nikam daleko to by sme se určitě ztratily!"navrhla sem.
"Ne,sorry.Já si asi lehnu,ještě mi je celkem špatně.Takže buď budeš muset sama nebo tady budeš semnou,jak chceš.Ale divim se,že po takový cestě bys ještě někam chtěla chodit."
"No tak já tady s tebou asi zůstanu když je ti špatně…"řekla sem,ale moc sem chtěla jít ven.
AUTORKA: Kajushka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 19Kysy19 19Kysy19 | E-mail | 30. ledna 2008 v 20:18 | Reagovat

juuuuuuuuuu cooooool!!!!:))))

2 mischulle mischulle | E-mail | 23. července 2008 v 21:54 | Reagovat

ehm...coooooooooooooolllllllll

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama