Vzkaz od Izzyho

28. července 2008 v 17:16 | Ila and Kajushka |  Zprávy od kluků
Ahoj všem, snad máte skvělé léto, miluji letní čas, možná máte trochu času ležet na sluníčku a dostat sexy hnědou barvu x-).
Bylo to velkolepý, vidět tak hodně vás na Happy Family Tour. Je to skoro na námi ale měli jsme porci zábavy a shlédli jste všechno žhavější a křičeli jste hlasitěji než kdysi předtím. Děkujeme vám všem za podporu a lásku v posledních třech letech.
Byla to dlouhá cesta a vy naše fans jste nás vždycky podporovali a my se stali úspěšnějšími a úspěšnějšími. Teď je na čase, aby vám to US5 oplatili na fóru a novým albem. S nahrávkami jsme už skoro hotový a nemůžeme se už dočkat, až nové album "Around the World" vyjde. Budou to skvělé písně jako např. "Relax", "Out of Time", "I've been there" a samozřejmě také "Round and Round" tam poté také najdete.
Dále bych chtěl všem poděkovat něm, kteří se zajímají o moje umělecká díla a potom nabídli. Miluji to, podělit se s mými inspiracemi a jsem hrdý na to, že lidé mají moje obrázky rádi x-).
Děkuji za inspiraci a budu i nadále kreativní a hledat cesty, aby každý dostal šanci, vlastnit nějakou tu část mého bláznivého mozku.
Speciální pozdrav pro moje rokový PunCz a členy fanclubu a samozřejmě i pro všechny naše fans na celém světě.
Děkuji, že udržujete US5 při životě a děláte nás silnými! Uvidíme vás všechny brzy na jevišti ve vašem okolí. Naprosto hodně láska a samozřejmě naprosto milovaný pozdrav a dík pro Deb, které super řídí Izzy-Us5.com.

Váš skutečný
Izzy
náš opravdový život...
---------
zdroj: us5-czech.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Barcza Barcza | 29. července 2008 v 18:14 | Reagovat

Miláček můj:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama