Sweet17 - 16.10.08

30. října 2008 v 21:53 | Ila |  Český
Možná už tu tenhle článek je, ale nevím to jistě.

US5 přišli o Chrise!

ImageŽe uměle vytvořené hudební projekty, hlavně chlapecké kapely, nikdy nemají příliš dlouhé trvání, potvrdily snad všechny. Když nepočítáme stále snažící se Backstreet Boys, jsou US5 momentálně jediným existujícím boybandem. Ovšem jak dlouho? Letos slaví teprve 3 roky fungování a už podruhé musí řešit otázku své existence. Před rokem se s kluky rozloučil Michael Johnson, teď zcela nečekaně US5 opustil Chris! Zajímá vás proč?

Chris Watrin: "Už dlouho jsem jen předstíral, že mě to baví."

Takový konec léta pro US5 nečekal asi nikdo. Místo aby se Izzy, Jay, Richie a Vincent začínali připravovat na podzimní program, musí opět řešit nepříjemnou situaci uvnitř kapely. Ta vznikla kvůli Chrisovi. Nečekaně totiž přiznal své velké psychické potíže a s kluky se náhle rozloučil. Podařilo se nám zjistit, v čem přesně byl problém!

Zní to divně, protože s tím vlastně s kluky v US5 začínal, ale je to tak. Chris Watrin se nedokázal vypořádat s 3 roky nonstop trvajícím tlakem, kterému musel coby člen oblíbeného boybandu čelit. Zatímco Michael před rokem z US5 odešel, protože jak říká, "už mě nebavilo být součástí něčeho, chtěl jsem se vydat na sólovou dráhu a začít dělat písničky jen podle sebe", Chrisův důvod je úplně jiný. "Jsem fyzicky i psychicky úplně na dně. Že mě tenhle život baví, že si to užívám, už dlouho jen předstírám." Tříletý život ve středu pozornosti se na něm podepsal tak výrazně, že při své poslední tiskovce ani nebyl schopen pózovat fotografům, jen koukal do země a mluvil hodně tiše. "Hodně často jsem si představoval, že tohle všechno je jen taková má herecká role. Ve skutečnosti jsem ze svého působení v US5 neměl už hodně dlouho žádné potěšení."

ImageJsou US5 kámoši, nebo jen pracovní kolegové?

Při vysvětlování situace Chris asi trochu nechtěně naznačil, že ač kluci působí jako jeden tým, ve skutečnosti k sobě mají hodně daleko. "Už jsem to tam nemohl snášet dál. Jsem citlivý kluk a chyběl mi někdo, komu bych se mohl svěřovat." Chris zkrátka postrádal spřízněnou duši, ale nikdo z kapely to nevěděl. "Bylo hodně těžké si to přiznat. Ale ještě těžší by bylo dál něco předstírat," naráží na poměry mezi členy téhle pětice.

Ač navenek působí vyrovnaně, v sobě samém se Chris propadl na úplné dno. "Jsem ze všeho tak vyčerpaný, že mi dělá problémy ráno vstát z postele a začít něco dělat." Zatím ještě neví, co bude dělat dál, ale v jednom má jasno: "Rozhodně se už nikdy nebudu věnovat muzice."

A zatímco Chris pověsil kariéru na hřebík, ostatní kluci dále pokračují ve společném fungování. "Na naši existenci nemá odchod Chrise žádný dopad. Jen musíme upravit některé taneční choreografie, ale není to nic nemožného," uvedli v tiskovém prohlášení.
Jestli bude zbylá čtveřice hledat za Chrise náhradu, zatím není jasné. Otazník totiž visí i nad samotným dalším fungováním boybandu.
--------------------
zdroj: sweet17.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama