5.díl - Lásce neporučíš

28. srpna 2009 v 23:13 | Ila |  Lásce neporučíš
Ráno jsme s Kate vstávaly v 6 hod. Opláchly jsme si obličeje, vyčistily si zuby, učesaly se a přes pyžama jsme si hodily župany. Poté jsme vyrazily do kuchyně a začaly s přípravou snídaně. Asi o pět minut později dorazila Lena. "Dobré ráno, holky. Trochu jsem si přivstala, abych Vám mohla pomoct." "Dobré ráno." Pozdravily jsme ji. S pomocí Leny nám to šlo rychleji. Na stůl v jídelně jsme postavily dvě konvice s horkou vodou, daly tam košík s různými druhy čaji, kafe, kakao, mlíko a džus. Do jídelny už se začali postupně scházet kluci. Se všema jsme se přivítali. Stefan s Charliem přišli jako poslední. Začaly jsme na stůl nosit opečenou slaninu s vajíčky, pečivo, plněné croissanty, sušenky a spoustu dalšího. "Wau, takovou snídani snad nedostáváme v hotelu.

Je to fakt výborný."pochválil nás Jay. "Huhuh."mumlal s plnou pusou Izzy:D "Izzy, chtěl říct, že má Jay pravdu."přeložil nám to se smíchem Richie. Všichni jsme se tomu zasmáli a Izzy horlivě přikyvoval hlavou. Něco málo před 7 hod. už měli všichni dojezeno, a tak nám Charlie začal dávat instrukce: "Peníze na jídlo jsem Vám nechal v krabičce od keksů. Ellen ví kde. Drobnou párty máte dovolenou, ale nikoho kromě Vás sem nevoďte. Pokud můžu poprosit, nic tu nerozbijte, jinak si tu dělejte, co chcete, jste už všichni dospělý, teda skoro."řekl vážně a podíval se na Vince. "Jo a Izzy kroť svoje vášně."to už pronesl se smíchem. "Vrátím se v úterý nebo ve středu. Stefan možná přijede se mnou. To je asi všechno. Nějaké dotazy?" Přihlásil se Izzy jako ve škole:D: "A musím své vášně krotit i po 22hod.?"zeptal se Izzy a snažil se o co nejvážnější tón. My všichni jsme už vybuchli smíchy. "No, Izzýku, měl by ses alespoň trochu snažit. A nebudeš si pouštět žádný porno v mým obýváku jako minule!" přikázal mu bratránek přísně, ale moc dlouho mu ta vážnost nezůstala a začal se smát s námi. Když Charlie vyslovil "jako minule", jen jsme se na sebe s Kate trochu vyděšeně podívaly. Lenu to očividně nepřekvapovalo.
O chvíli později měl už Stefan s Charliem naložené věci v kufru auta. "Tak, dětičky. Mějte se tu hezky. A vy holky se mi o kluky dobře starejte." "Neboj, tati. Budeme."odpověděla jsem mu a pracně skrývala smích. Já s Kate jsme ještě Charlieho se Stefanem objaly. Ozvalo se mnohohlasné "Ahoj." a poté už byl slyšet pouze zvuk vzdalujícího se auta.
"Tak a co budeme dělat? Nebo chcete jít ještě dospat?"zeptala se Kate. "Popravdě mě se už spát nechce, ale nevím, jak ostatní."řekl Vince. "Mě se už taky nechce."ozval se Chris a ostatní přikyvovali. "Bude se muset jet nakoupit. Pojede někdo se mnou?" Všichni se nabídli, že se mnou pojedou. Nakonec se mnou jel Richie a Izzy. Vzali jsme dva velké nákupní vozíky a vyrazili.
Mezitím u Charlieho doma (z pohledu Kate)
Ellen s Richiem a Izzym jeli nakoupit. "Myslím, že tam stráví, tak dvě hodiny a určitě se cestou staví v té úžasné cukrárně."přemýšlela jsem pro sebe, ale ne moc dlouho, protože mě z přemýšlení vytrhl Chris. "Kate souhlasíš?" Vůbec jsem nevěděla, o čem mluví. "Ehm, promiň. Neposlouchala jsem." "Jay navrhl, že bysme si zatím mohli pustit nějaké filmy." "Jo klidně." Rozesadili jsme se v obýváku a spustili nějaký film. Upřímně, moc jsem ho nevnímala a spíše jsem pokukovala po Chrisovi. Byl tak hezký a ty jeho dolíčky, které se mu objevily na tváři pokaždé, když se usmál. Chris si toho mého "nenápadného" zírání všiml, ale nevypadal, že by mu to vadilo. Pouze se na mě táák krásně usmál a já mu úsměv opětovala. Poté jsem usoudila, že je čas vrátit se nebo spíš začít se sledování filmu.
Autorka: Luccy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 katy katy | 29. srpna 2009 v 10:39 | Reagovat

supernííí.....:-) honem pokráááčko:)

2 nikca nikca | 29. srpna 2009 v 12:00 | Reagovat

kraaaasa honem pokracko

3 izAbEl izAbEl | 29. srpna 2009 v 14:42 | Reagovat

krásný ... pokračuuj =o))

4 janča janča | E-mail | 29. srpna 2009 v 19:22 | Reagovat

super!!! pokračko =)

5 Kaťulaa Kaťulaa | E-mail | 1. září 2009 v 20:28 | Reagovat

Souhlas, Chrisovi dolíčky jsou neodolatelné!:D Rychle pokráčko.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama