35.díl - Osudné stěhování

29. srpna 2009 v 0:35 | Ila |  Osudné stěhování
"Chrisi?"
"Moc se omlouvám i za kluky, ale měli jsme tolik práce, že jsme zapomněli objednat auto. Rychle si nasedněte do auta a jede se."
V autě jsme seděli všichni potichu, nakonec to ticho prolomil Chris.
"Asi jste čekali dlouho co? Vážně se omlouváme."
"To je dobrý, my jsme to nějak nestíhali. Byli jsme u bazénu a zapomněli jsme na čas, čekali jsme od 18:15 hodin asi. Takže všechno v pohodě." Už jsme jeli docela dlouho, koukala jsem z okýnka a pak jsem se otočila na Káju. Na pravý straně čela se jí začala rýsovat pěkná boule.

"Kájo?" zašeptala jsem.
"Co je?"
"Mám něco tady?" a ukázala jsem si na čelo, které mě trochu bolelo. Samozřejmě vybuchla smíchy.
"Nevím čemu se směješ! Takže tam něco mám viď?"
"Co se děje holky?"
"Jen se musím smát Ilče. Má pěknou bouli na čele."
"Ty se nesměj, máš jí taky :-p."
"Cože?" ihned se začala koukat do zpětnýho zrcátka.
"Co jste dělali?"
"Jen jsme vešli společně do koupelny a trochu jsme se střetli ve dveřích."
"Kdyby jste se vy holky přestali pořád upravovat, tak je to v pohodě."
"Ty máš co řikat xD. Myslím, že se taky pořád upravuješ." Vyjela na něj Kája, ale řekla to ze srandy.
"No dobře nebudem se tady dohadovat. Stejně už jsme tady." Usmál se a zastavil před překrásnou restaurací. Stála jsem před autem a prohlížela si jí.
"Tak už pojď, kluci na nás čekaj." Vešli jsme dovnitř obrovskými dveřmi, které byli dřevěné a krásně zdobené. Šli jsme chodbou, kde byla nablýskaná podlaha a úplně luxusní nábytek s fontánkou uprostřed. Hned jsem si pomyslela, že sem vůbec nepatřím. Tohle není nic pro mě, je to moc nóbl. Přišli jsme k pultu kde byla starší paní a přiváděla hosty ke stolům. Chris se s ní domluvil a šli jsme směrem k obrovskému oknu, kde byl výhled na Berlín. Na tom nejlepším místě u okna, kde byl ten nejlepší výhled seděli samozřejmě kluci. Prohlídla jsem si je jak jsou oblečení a vzpomněla jsem si, že jsem se mohla klidně podívat i na Chrise. Došlo mi to trochu pozdě. Byli oblečení jako vždycky, prostě v tom v čem se cítí pohodlně. Nějaký moc nóbl oblečení neměli. Došli jsme ke stolu a kluci se ihned zvedli, pozdravili jsme se s nima a pomohli nám si sednout. Vedle mě seděl Chris, z druhé strany Kája a vedle ní Richie, pak Izzy, Jay a Vinc. Jako první si neodpustili mít narážku na naše boule na čele, opět jsme museli vysvětlovat, co se stalo. Objednali jsme si jídlo a pití, kluci se nám ještě omluvili za pozdní příjezd auta a mezitím jsme si povídali o show, kterou budou kluci natáčet. Izzy byl zezačátku nějak zamlklej, ale pak se také zapojil. Za pár minut přinesli jídlo, takže jsme po sobě házeli jen různé pohledy a smáli se. Po jídle jsme si opět začali povídat. Kluci se nás ptali na ČR, školu a co plánujem do budoucna. Prostě jsme si stále povídali, až jsme zapomněli na čas. Už bylo po 22 hodině a pohled z okna byl vážně nádhernej. Osvětlený Berlín byl něco extra. S Kájou jsme na něj pořád koukali, až se nám kluci začali posmívat. Měli jsme obě podepřenou hlavu rukama a jen koukali ven.
"Co jste čekali? Jsme holky a víc to prožíváme."
"Ale jo, my to chápem." řekl Jay a mrknul na mě. Asi po půl hodince kluci zaplatili a my jim poděkovali za večeři. Šli jsme všichni ven a venku to začlo - loučení!
Kluci nám řikali ať se máme hezky a ať nezlobíme. Ještě nám na sebe dali kontakty na kterých je zastihnem. Máme jim prý občas napsat a oni se nám taky ozvou. Při objímání kluků jsem se prostě rozbrečela. Ani jsem nevěděla proč, kluky jsem moc neznala, ale oni byli jediní, které jsem tady znala a jsou dobří kámoši. Nakonec se rozbrečela i Kája. Začali nás uklidňovat ať nebrečíme, že se zase uvidíme, ale kluci taky nebyli moc silní. xD Trochu jim slzeli oči, nebylo to na nich moc vidět až na Richieho. Pomalu jsem se rozloučila s Jayem, Vincem, Richiem, Chrisem a nakonec jsem šla k Izzymu. Jen jsme naproti sobě stáli a koukali na sebe, nevydržela jsem to a skočila mu kolem krku! Chtělo se mi brečet ještě víc než předtím, ale snažila jsem se to zadržet. Pak mi Izzy nabídl nestli se s ním nechci jít projít. Neváhala jsem ani minutu a souhlasila jsem. Zeptala jsem se Káji, jestli jí to nebude vadit a řekla, že ne. Jen se mě zeptala, jak se dostanu domů, když jí teďka odveze auto, které bylo objednané přímo pro nás dvě. Izzy ihned odpověděl, že mě odveze MHD xD a tak jsme šli. Ještě jsem stihla zamávat klukům a zašli jsme za růh ulice. Chvíli bylo ticho a pak se Izzy zastavil, stoupnul si proti mně a utřel mi stékající slzu.
"Promiň, že to říkám až teď, ale musím ti to říct. Já blbec jsem na to přišel pozdě nebo si to spíš pozdě připustil!" koukala jsem do jeho očí a čekala, co z něj vypadne.
"Miluju tě."

Autorka: Ila
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kajush xP --> Magooor Džou xD Kajush xP --> Magooor Džou xD | 29. srpna 2009 v 3:29 | Reagovat

Copa mu na to povíš? xO To se dozvíme v dalším díle, že ;D... Tak rychle!

2 Marky :)* Marky :)* | E-mail | Web | 29. srpna 2009 v 11:04 | Reagovat

Ou, ou, ou , ou..t je tááák romantické! %) xD Normálně jsem do toho nějak moc vžitá xD
Chci další díl, co nejdřív..nejlépe hned xD

3 nikca nikca | 29. srpna 2009 v 12:10 | Reagovat

to je hustyyyy,honem pokracko

4 N.Izzy N.Izzy | 29. srpna 2009 v 16:49 | Reagovat

Toe kraaasnyy:-) pokračuj jak se dáá :-D

5 janča janča | E-mail | 29. srpna 2009 v 19:40 | Reagovat

pls rychle pokračkooo

6 Marky :)*>>Nejžlutější a nejzářivější sluníčko Ilušky a Kajušky xD<<< Marky :)*>>Nejžlutější a nejzářivější sluníčko Ilušky a Kajušky xD<<< | E-mail | Web | 30. srpna 2009 v 8:39 | Reagovat

Áááá xD Víš co po mě Joanna chce? :D Abych s ní jela na Viva Live!!! :D jela by jsi taky? xD Až to bude v Berlíně! Protože ona tam pokaždý jezdí! :D A prej můžeš mít fotku s každým z kluků xD Ale mě tam rodiče nepustí! :( A ona vždycky ví kde a kdy tam budou!! :( Už tam několikrát byla a má s nima fotky!

7 M*MaJQi [Affs] M*MaJQi [Affs] | Web | 30. srpna 2009 v 10:29 | Reagovat

Ahoj Affs, dneska na pC skoro nebudu, jelikož jedu na pouť, takže přijedu až zítra. Vím, že tedkom moc nepíšu komentáře, ale snažím se užít poslední dny prázdnin.

8 Marky :)*>>Nejžlutější a nejzářivější sluníčko Ilušky a Kajušky xD<<< Marky :)*>>Nejžlutější a nejzářivější sluníčko Ilušky a Kajušky xD<<< | E-mail | Web | 30. srpna 2009 v 11:56 | Reagovat

Fajn, ti večer řeknu svůj plán xD Mam to kdyžtak skvěle naplánovaný xD Jako když mi to napsala, tak já jenom čuměla xD Ti pošlu ten kousíček co mi napsala xD

So you will can be there?:) On Viva Live?
I will be there for  sure. So we can meet each othere there!:)
Please, say "yes" :*:*:** :D
It would be really great! :*

love ya <3 :***
----
mno? xD Tyjoo je skvělý mít takový kontakty xD A ona bydlí v Polsku u hranic...takže do Berlína to má tak 150 km!! :D To je jako já k tobě!!:D:D

9 sex sex | 1. září 2009 v 20:38 | Reagovat

a vyspíte se spolu?:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama