7.díl - Lásce neporučíš

6. září 2009 v 20:39 | Ila |  Lásce neporučíš
Došli jsme až k fontáně, posadili se na lavičky a sledovali ptáčky, kteří se cachtali na hladině. Tedy já je sledovala, ale Richie sledoval mě. Cítila jsem na sobě jeho pohled, ale až po chvíli jsem k němu otočila hlavu. Jakmile si Richie všiml, že už vím, o tom jeho sledování, rychle uhnul pohledem jinam. Teď jsem ho zase sledovala já. Hned, jak se na mě podíval, uhnula jsem. A tahle to probíhalo, dokud Richiemu nezazvonil telefon. "Ano, Jayi Co se děje? Nevím, kde je Izzy s Vincem. Ano Ellen tu je. Dobře za 20min budeme u hlavního vchodu. Čau." Richie si uložil mobil do kapsy a potom mi oznámil, že se máme s ostatními sejít u hlavního vchodu do parku. Vyrazili jsme tedy do parku a celou dobu si povídali o našich rodinách a kamarádech.

Když jsme dorazili ke vchodu, byli tam už všichni. Kluci si hned všimli Richieho změněné nálady a nedalo jim to, aby si do něj nerýpli. Izzy: "Ale copak Richie, máš nějakou dobrou náladu." "Jo, to má Izzy pravdu. Copak se stalo?"pokračoval v rýpání Vince. "No, tak ho nechte kluci. A buďte rádi, že má tak dobrou náladu."zastala se ho Lena. Domů jsme dorazili až kolem 18hod., protože jsme cestou blbli. Navzájem jsme se lochtali a pošťuchovali. Nejhůř to odnesl Chris s Izzym, ale zasloužili si to, protože nejvíc provokovali. Cestou totiž byla taková malá fontánka, tak jsme je tam s Kate, Lenou a s pomocí Jaye "omylem" shodili:D Byli celý mokrý lehce a páchli po chlóru. Hned, jak jsme dorazili domů, šli se převléknout. Zbytek kluků se rozešel do svých pokojů a my holky šly udělat večeři. Připravily jsme lasagne a vypadalo to, že klukům hrozně chutnali, protože chtěli přidat a Izzy pořád křičel, že chce ještě, i když toho přitom snědl nejvíc. Po večeři jsme se všichni rozešli do pokojů. Kate a já jsme si na chvíli vlezly na notebooky, které jsme si přivezly a odepsaly na několik mailů. Kolem půlnoci jsme šly spát. Nevím, jak ostatní.
Ráno mě probudili, nějaké hlasy, ale byla jsem příliš líná otevřít oči. Najednou jsem ucítila, jak mě někdo bere do náručí. Rychle jsem otevřela oči a zjistila, že je to Izzy. Uslyšela jsem výkřik, rozhlédla jsem se a zjistila, že Kate je v náručí Chrise. Okamžitě jsme začaly protestovat a prosit je, ať nás pustí. Na chodbě jsme narazili na Lenu v Jayově náručí. Očividně taky nechápala, co to mají kluci v úmyslu. Náš křik přivolal Richieho a Vince, kteří kluky následovali a také nevěděli, o co jde. Chris, Izzy i Jay odmítali prozradit, co mají v plánu a kam nás nesou. Najednou mi to došlo. Nesli nás k místnosti, kde má můj bratránek vnitřní bazén. Měla jsem pravdu. "Né."to bylo jediné, co jsem stačila vykřiknout a už jsem skončila ve vodě. O pár vteřin později se ozvali další dvě šplouchnutí. Holky už se taky "koupaly". Natáhla jsem k Izzymu ruku a naznačila mu, že mi má pomoct z bazénu, ale v úmyslu jsem měla pomoct do bazénu jemu:D Izzy ke mně ruku natáhl a já ho stáhla do bazénu. Izzy byl podvodou a ostatní zmatení. Mrkla jsem na holky, rychlostí blesku jsme vyskočily z bazénu a shodili tam Jaye i Chrise. Vince s Richiem jsme ušetřily. Kluci už vylezli z bazénu a všech pět na nás zíralo. Najednou nám to trklo. Vždyť mi tu byli jen šortkách a tílku na spaní a ještě ke všemu, jak ty tílka byla mokrá, byla i trochu průsvitná. Richie s Vincem mírně zrudli:D Všimla jsem si, jakým pohledem Chris sjížděl Kate. Nemohl od ní odtrhnout oči. Rychle jsme s holkama překřížily ruce přes prsa, pohrdavě se podívaly na kluky:D a uraženě jsme odešly. Ne však daleko. Zůstali jsme stát za zavřenými dveřmi od bazénu a také jsme udělaly dobře, protože po malé chvilce jsme slyšely hlasy kluků a to dosti zřetelně. "Páni, nebyly by k zahození."pronesl Izzy "Hele na Lenu si nech zajít chuť."řekl majetnicky Jay. "Jo a na Kate taky."chytl se hned slova Chris. "Na Kate?"zeptal se Richie. Po téhle otázce musel nejspíše Chris zrudnout. "No …ehm…jo."vykoktal Chris a všichni se rozesmáli. "Už bysme měli jít. MY tři se musíme taky převlíknout. Myslím si, že pro dnešek bysme už holkám neměli nic provádět a Izzy ty si ty svoje hlášky taky nech pro sebe."pronesl se zadržovaným smíchem Jay. "To si ještě rozmyslím."zasmál se Izzy. Po téhle větě jsme s holkama rychle utíkaly do svých pokojů, aby kluci nezjistili, že jsme je poslouchaly.
"Kate, tak to vypadá, že má o tebe Chris zájem." "Já nevím "Já bych řekla, že jo. Viděla jsem, jak tě svlíkal pohledem."smála jsem se. "Jenže, aby mu nešlo o to jedno." "To se pozná časem." "Hm. Stejně se už těším, až odpoledne přijedou holky."řekla Kate, aby odběhla od téma Chris. "To já taky."přikyvovala jsem.
Autorka: Luccy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 nikca nikca | 6. září 2009 v 21:51 | Reagovat

hustyy honem pokracko

2 izAbEl izAbEl | 7. září 2009 v 13:08 | Reagovat

skvělý ... pokračuuuj

3 janča janča | E-mail | 7. září 2009 v 18:09 | Reagovat

pls rychle pokračko =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama