8.díl - Splněný sen tří italských holek

5. září 2009 v 18:27 | Ila |  Splněný sen tří italských holek
Za týden začínala škola a s ní nastupovali i nervy. Sháněly jsme učebnice a zjišťovaly, co budeme potřebovat za sešity. Škola nám většinu učebnic pučí, ale sešity jsme si museli jít dokoupit sami. Jeden docela teplej večer jsme se šli s holkama projít. Bylo něco po jedenácté, a protože byla babička s dědou na návštěvě u tety na druhé straně Ameriky, tak jsme mohli vyrazit bez toho, abychom se musely ptát. Byli tam na celý víkend a dneska odjeli.
"Já ten New York fakt miluju." řekla Angela, když jsme procházeli nějakou ulicí. Všechno bylo strašně velké a nádherně osvětlené. Lidí tu moc nebylo. Všechny obchody už byli zavřené a občas někdo kolem nás prošel. My jsme si povídali a pořád kráčily dopředu. Ta ulice byla nekonečná. Šly jsme po ní přes půl hodiny pořád pokračovala. U nejbližšího přechodu jsme si přešly na druhou stranu ulice a šly opět pomalu zpátky.

"Dej mi tu flašku! Docela jsi to přehnal dneska. Měli bychom se vrátit na hotel." bylo slyšet z úzké uličky u které jsme se všechny zastavily. Ve tmě byli vidět jenom obrysy dvou postav. "Kde jsou o-o-ostatní?" zakoktal ten menší. Bylo vidět, že je docela opilej. "Neměly bychom radši jít pryč?" zašeptala Vanessa, když se ty dvě osoby přibližovali k nám. Podle hlasu bylo poznat, že jsou to kluci. "Né, počkej, třeba budou hezký." usmála jsem se Vanessu a Angela se uchichtla. "Ashley! Prosimtě, evidentně jsou opilý! Aby z toho nebyl problém." řekla potichu Vanessa, ale já pořád sledovala ty dva kluky. "Tak pojď, už budem u silnice. Zavolam taxíka." táhnul ten větší toho menšího směrem k nám. Začaly jsme všichni tři pomalu couvat. "Koukej kámo, támhle jsou nějaký tři slečny! Nebo jenom dvě?" "Jsou tři, Izzy. A nech je bejt!" zarazila jsem se. On řekl Izzy? Podívali jsme se na sebe s Vanessou a mě se udělalo špatně. "To nebude…on- oni." řekla jsem, ale to už byli kluci na světle skoro u nás. Ano, před náma stál Izzy a Richie. Richie se zastavil a Izzy chytnul balanc a zastavil se taky. Teďko jsme tam všichni stáli a koukali na sebe. Richie čekal naší reakci. Nemohl tušit jestli jsme nebo nejsme fanynky.
"A-a-a-hoj, chceš s ním pomoct?" zeptala jsem se. Nechtěla jsem, aby si mysleli, že jsme fanynky. Takhle k nim lépe získáme důvěru. "No teda slečny, vám to, ale sluší." řekl Izzy a usmál se. Nebylo to hezký. Bylo to nechutný. Někoho 4 roky obdivujete a pak před váma stojí opilej. "Izzy, nech toho!" okřiknul ho Richie a pak se podíval na nás. "Můžete prosím vás zavolat taxíka?" byla jsem nervózní jak blázen a začala štrachat v kabelce. Hledala jsem telefon. "Doháje! Já nemam mobil. Vždyť jsem si ho brala, co když jsem ho někde ztratila?" pořád jsem štrachala v kabelce a mezi tim Vanessa pomáhala podepírat Izzyho. "Tu máš." podal mi Richie svýho mobila. "Prozvoň se, abys ho neměla jenom někde zapadlej." "Jé, děkuju moc. Já jenom doufám, že jsem ho neztratila." vymačkala jsem do Richieho telefonu svoje číslo a zachvíli už mi v tašce začala hrát písnička Here we go. Podala jsem Richiemu mobil a on na mě tak zvláštně koukal. Angela se začala smát jak blbá, protože moje předstírání, že nejsem fanynka mi jaksi nevyšlo. "Ti to nějak nevyšlo." začal se smát znova. "No to je ohromně vtipný! Za pokus to stálo, ne?" zasmála jsem se taky. "Vy nejste odsud?" zeptal se Richie po tom co jsem objednala taxíka. "Ne, jsme z Itálie. Budeme tady 3 měsíce studovat." bavila se dál s Richiem Angela. "Jinak já jsem Angela, tohle je Ashley a Vanessa." představila nás. "Já nevim jestli se mám představovat, ale tak já jsem Christopher Richard Stringini a tohle je prostě Izzy." "Jo my víme." usmála jsem se. "Takže vy nás znáte jako znáte nebo jste fanynky?" zeptal se Richie a Izzy měl opřenou hlavu o Vanessy rameno a spal. Bylo divné sledovat spícího Izzyho na vaší kamarádce. "Jak se to veme. My s Vanessou jsme spíš fanynky a Angela vás zná." takhle jsme si tam povídali ještě tak 10 minut, pak přijel taxík a všichni jsme do něj nastoupili. Richie nás nechal odvézt až k našemu domu.
"Děkujeme moc." poděkovala Angela, protože z auta vystupovala jako poslední. "Ne já děkuju, že jste mi pomohli s Izzym." "Vůbec není za co." řekla mu Vanessa. "No, tak já pojedu na hotel uložit Izzyho. Mějte se hezky holky a ještě jednou děkuju." dořekl Richie a zavřel dveře. Všichni jsme mu zamávali a čekaly až auto někam zahne. "Já jsem v šoku!" řekla jsem a třísknula sebou do trávy. "Budeš špinavá, zvedni se! Tráva nejde vyprat a ty si chceš vzít tohle první den do školy." začala mi poučovat Angela a pak se zasmála, protože Vanessa sebou švíkla taky a zůstala ležet vedle mě. "Vy jste fakt praštěný! Vždyť jsou to normální dva kluci." "Oni nejsou normální Angie. Oni jsou dokonalý!" řekla zasněně Vanessa. "A Izzy mi spal na rameni." dodala a koukala na hvězdy. To jsem nevydržela a propukla smíchy taky. Řekla to takovým zvláštním tónem. Opravdu jak kdyby byla zfetovaná prášky. "Nessí, ty seš pako, ale já tě chápu!" "Bože." otočila se se smíchem Angie a šla odemknout dveře.
"To není možný, Ashley, že se nám to jenom zdálo!" "Já nevim, každopádně už jsem se stihla ztrapnit!" ležely jsme tam ještě tak 5 minut a pak šli dovnitř za Angie.
"Už jste se vzpamatovaly?" zeptala se nás Angie a přitom psala něco do laptopu. "Neřikej, že tě to nezaskočilo!" řekla jsem s důrazem na slovo nezaskočilo. "Přiznávám, zaskočilo a taky přiznávám, že Richie je docela kunďák, ale ten Izzy. Bože, chtělo se mi z něj zvracet!""Souhlasim, ten Izzy to fakt přehnal. Takhle jsem si první setkání s nima nepředstavovala." řekla jsem smutně a posadila se na postel. "Ale vždyť to nebylo tak hrozný, každý se rád občas napije." snažila se ho obhajovat Vanessa. "Hele Ashley, uvědomuješ si něco?" spustila Angie. "Co?" nechápala jsem. "Co bych si měla uvědomovat?" snažila jsem zapojit každý kousek mých mozkových buněk a přijít na to, abych nevypadla, když tak jak blb. Nepřišla jsem na to. "Co bych si teda měla uvědomovat?" zeptala jsem se ještě jednou. "Bože! Ty máš Richieho telefoní číslo! A Richie má to tvoje!" až teďko mi to naskočilo. To je pravda, vždyť jsem se od něj prozváněla, takže ono to moje má určitě. Pokud si ho nesmazal, ale já to jeho mam taky. Okamžitě jsem se šla podívat do kabelky. Vytáhla jsem telefon a najela do zmeškaných hovorů. "No jo! Je tu neznámí číslo!" uložila jsem si ho pod jménem Richie a položila mobil na stůl. "No to je jetý! Já mam telefoní číslo na Richarda!"
Ráno mě zbudila opět písnička Here we go. "Ashley! Vypni to!" zařvala na mě rozespalá Vanessa z druhý strany pokoje. Znuděně jsem koukla na displej telefonu. "Bože, mě volá Richie!" zaječela jsem. "Nech toho, vždyť musí být teprve osm hodin!" schovala si hlavu pod polštář Angie. "Ale fakt. Mam to vzít?" "Ty si neděláš srandu?" zeptala se Vanessa a Angela vytáhla hlavu z pod polštáře. "Né, nedělam! Já to nechci brát! Vemte to vy!" zpanikařila jsem. "Ashley! Vem to! Volá tobě! Dělej!" pomalu jsem se dotkla displeje a přijmula hovor. Holky vlítnuly na mojí postel a sedly si vedle mě.
"Halo?" zeptala jsem se opatrně. "Ashley? Nebo Angelo? Ne, Ashley se ode mě včera prozváněla, ne?" řekl do telefonu. "Jo, já jsem se od tebe prozváněla a děkuju, pomohl jsi mi najít mobil. A mimochodem jsem Ashley." "Jo, promiň. Včera tam byla tma. Nevzbudil jsem vás?" "Ne, my už jsme dlouho vzhůru." zalhala jsem. "Tak to jo. Já jenom, chcem se vám s Izzym-" "Jak s Izzym! Ty jsi jim chtěl volat. Já se nemam za co omlouvat!" skočil mu Izzy do mluvení. "Izzy, já telefonuju! Mlč chvíli!" okřiknul ho Richie a pokračoval dál "Promiň, on se asi špatně vyspal! Chtěli jsme se vám s Izzym omluvit za ten včerejšek. Doufám, že jsme vás nevylekali." "Ne, to určitě ne. I když přiznávám, že jsem byla v mírném šoku, když jsem Izzyho viděla, ale jsme v pohodě. Taky děkujeme, že jsi nás tim taxíkem odvezl až domů." tohle musel být sen. Já jsem si po telefonu povídala s Richiem! S Richiem z US5!
"To je v pořádku, my jsme vás chtěli s Izzym a ostatníma klukama někam pozvat jako omluvu, protože to Izzy opravdu přehnal. Ale jelikož kdybychom někam šli, tak by z toho bulvár udělal bůhví co…" "To je v pořádku Richie. Nemusíte nás nikam zvát." nenechala jsem ho domluvit a cítila, jak do mě Vanessa strčila. "No nejsi blbá! Ať nás někam pozvou!" zašeptala a Angela jenom přikývla, což mi překvapilo. "Ale jo. Ale musíte přijít k nám do studia, tady v New Yorku. Doděláváme tady svoje nový CD, tak jsme se mohli stavit a jako omluvu bych vás Izzy představil ostatním klukům." dopověděl to. "Tak jo, kdy a kde?" "V pátek 4.9. v 15:00 pro vás přijede taxík a doveze vás až jsem." "Tak jo budem čekat." "A my se budem těšit. Tak pozdravuj holky a zatím ahoj." "Čau."
Položila jsem telefon vedle sebe na noční stolek. Holky na mě koukaly jak hladový piraně. "Asi chcete vědět co říkal, co?" stupidně jsem se zeptala a jejich obličej se proměnil ve vražedný pohled. "V pátek 4.9. v 15:00 pro nás přijede taxík a jedem k nim do studia. Představí nás ostatním klukům a Izzy se prý chce omluvit nebo co." "To je vtip?" vydala ze sebe Vanessa. "Ne." odpověděla jsem jí na otázku a zasmála se. "Bože! Úžasný. Tohle jsou ty nejlepší prázdniny. Ne, že jsme v New Yorku, nejlepším městě na světě, ale my tu jsme s US5 a ne jako fanynky, ale jako normální lidi." koukala nepřítomným pohledem a jeden by řekl, že se z toho dočista zbláznila, ale já jsem s ní musela souhlasit. "Jo, tohle jsou ty nejlepší prázdniny! A takový prázdniny jdou zažít jenom s váma!" usmála jsem se a všechny jsme si plácnuly. I Angela si na US5 začala zvykat. Naše budoucnost vypadala víc než skvěle.

Autor: Marky :)*
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 katy katy | Web | 5. září 2009 v 20:21 | Reagovat

superní šupšup pokráčko <3

2 nikca nikca | 5. září 2009 v 22:33 | Reagovat

hustyy honem pokracko

3 Kaťulaa Kaťulaa | E-mail | 6. září 2009 v 11:55 | Reagovat

Super povídka co nejrychleji pokráááčko!:-)

4 N.Izzy N.Izzy | 6. září 2009 v 14:21 | Reagovat

Náádhernyy :-) pokračuuuj

5 janča janča | E-mail | 6. září 2009 v 15:01 | Reagovat

superní!!! pls rychle pokračko =)

6 izAbEl izAbEl | 6. září 2009 v 17:00 | Reagovat

skvělý ... pokračuuj

7 Hanik Hanik | E-mail | Web | 6. září 2009 v 17:18 | Reagovat

pěkný pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama