9.díl - Lásce neporučíš

8. září 2009 v 18:48 | Ila |  Lásce neporučíš
Ráno jsme klukům připravily snídani a velký balíček na cestu se sendviči, sušenkami a pitím. Kluci se s námi rozloučili a odjeli.
Po bědě jsme vyrazily na nákupy do nedalekého obchodního a zábavního střediska. Chytla nás velká nakupovací mánie, a tak jsme prolezly téměř každý obchod. Několik lidí Lenu poznalo a chtělo její podpisy. Vše probíhalo celkem v klidu do doby, než se k Leně přiřítil nějaký šílený fanoušek a začal jí dělat neslušné návrhy. Naštěstí ho ochranka v obchoďáku vyhodila. Kolem 17hod. jsme si šly ty naše tuny tašek:Ddát do kufru mého auta. Pak jsme šly ještě do kina na nějaký super nový horor.

Film byl v angličtině. Když skončil, bylo něco kolem 20 hod. Kate a Lena měly několik zmeškaných hovorů od Chrise a Jaye. Lena ihned zavolala Jayovi: Ahoj zlato, jo, neboj. Jsme v pořádku. Byly jsme ještě v kině. Asi tak za půl hodiny jsme doma. Dobře. Pa."položila telefon. "Kluci jen o nás měli velký strach."řekla nám Lena. "To je od nich milé."řekla Sofie. Domů jsme dorazily až kolem 21hod. Byl kupodivu velký provoz, proto nám to trvalo déle než obvykle. Zaparkovala jsem auto do garáže. Kluci nás radostně přivítali, převzaly tu spoustu našich tašek a odnesly je do našich pokojů.
"Už jste večeřeli?"zeptala jsem se. "Ještě ne."odpověděl Izzy a hladově se podíval. "Udělám tousty. Souhlasíte?"zeptala se Carol. "Jo!"vykřikli jsme všichni nadšeně a opět mi neunikl Izzyho pohled na Carol. Byl plný zaujetí a touhy. Sofie a Lena šly pomoct Carol do kuchyně a my ostatní se přesunuli do obýváku. Jay si sednul do křesla a my ostatní na pohovku. Kate seděla vedle Chrise a každou chvíli na sebe "nenápadně" zírali. "Že by se nám tu někdo zamiloval?"začal si z nich dělat srandu Richie, hned jak je spozoroval. Všichni se otočili na Chrise a Kate. Oba trochu zčervenali. "Ale, ale tady se nám někdo červená."přisadil si hned Vince. Izzy byl duchem mimo. Chtěla jsem si taky přisadit, ale přeci bych to svojí nejlepší kámošce nemohla udělat. "Tak je nechte být. Izzy taky pořád zírá na Carol." Jakmile Izzy slyšel její jméno, hned zpozorněl. Ostatní se začali smát, ale než stihli něco říct, zavolala je Sofie k večeři.
"Zbožňuju tousty."huhlal Izzy a cpal se toustem se sýrem a šunkou. Carol se na něj pouze usmála. Zbytek večera jsme koukali na filmy. Jay s Lenou se vypařili už na začátku a asi v půlce se vypařila Kate s Chrisem. Budu pak od ní muset vyzvědět, co se dělo. Když jsme pustili horor, tak jsem se přitulila k Richiemu. Ten mě chytil za ruku a strašně hezky se usmál. Carol se stulila k Izzymu a Sofie k Vinniemu. Když ten film skončil, vůbec se mi nechtělo z Richieho náručí a jemu očividně taky ne. "Hele vy dva. Film už skončil."smál se Izzy. S Richiem jsme s sebou trhli, podívali se na sebe a chtěli něco říct, ale akorát se nám podařilo něco nesrozumitelně koktat. Ostatní se nám smáli. My jsme oba mírně zrudli.
Když jsem dorazila na pokoj, Kate už tam byla a dokonce už umytá a v pyžamu. "Tak povídej."vyzvala jsem ji a sedla jsem si vedle ní na postel. "Tak se běž nejdřív vykoupat a já ti to potom všechno povím."řekla mi Kate. "Oká." Ve vaně jsem byla včera, tak jsem si dneska dala sprchu a umyla si vlasy. Ještě jsem se odlíčila, vyčistila si zuby a namazala si obličej. Potom jsem jenom v županu a s trochu mokrými vlasy usedla na postel. Kate byla na notebooku, vypnula ho a usedla vedle mě. Tázavě jsem se na ní podívala. Kate to pochopila a začala vyprávět.

Autorka: Luccy
p.s.: Jsem vděčná všem, kteří tuto povídku čtou a děkuju Vám za komentáře.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 janča janča | E-mail | 8. září 2009 v 19:40 | Reagovat

pokračko

2 A.ddlla A.ddlla | E-mail | 8. září 2009 v 20:38 | Reagovat

Super pokráčkooo.

3 nikca nikca | 8. září 2009 v 21:47 | Reagovat

supeer honem pokracko

4 izAbEl izAbEl | 9. září 2009 v 14:41 | Reagovat

senzační ... pokračuuj

5 Kaťulaa Kaťulaa | E-mail | 9. září 2009 v 18:46 | Reagovat

Skvělá povídka, pokráčko!:_)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama