37.díl - Osudné stěhování

11. listopadu 2009 v 17:55 | Ila |  Osudné stěhování
Další dílek ;)
Omlouvám se, že je to vždycky po tak dlouhý době, ale snažím se!!! Pěkný čtení a napište prosím komenty jak se vám povídka líbí nebo nelíbí!!!! Děkuju :-*
Jo a kdyby se objevily nějaký nejasnosti, tak mi to prosím napište, protože stát se to opravdu může! Někdy napíšu kravinu xD
---------------------------------------------------------------------
Tímto jsem uzavřela jednu kapitolu mého života! Cestou domů jsem stále přemýšlela, jestli jsem neudělala chybu………přemýšlela jsem na tím tak dlouho, že jsem najednou byla u našeho domu. Potichu jsem se plížila do svého pokoje, ale když jsem přišla, tak Kája nikde nebyla :-o. Trochu jsem se bála, ale na druhou stranu jsem doufala, že je s Richiem. Nemohla jsem usnout a tak jsem šla na PC…..Stále se na internetu řešil Izzy a já, ale raději jsem to nečetla. Podívala jsem se na e-mail, myspace, facebook…..….a odepsala jsem všem svým kamarádům.
Venku svítalo a já si šla teprve lehnout do postele. Zrovna když se mi začal zdát sen, tak mi začal zvonit telefon. Kdo to asi byl?! Samozřejmě volal Izzy, jenže já neměla sílu na to si s ním promluvit. Ihned jsem se rozbrečela, protože jsem si uvědomila, že ho dlouho neuvidím =( možná už vůbec! Volal mi asi 4x až to nakonec vzdal……….Po pár minutách mi přišla SMS.

"Proc si odesla? Chtel jsem se s tebou rozloucit, ale na druhou stranu te chapu. Na tuhle noc nikdy nezapomenu!…………MILUJU TE!!! :-* a brzo si pro tebe prijedu."
"Sakra, sakra, sakra, sakráááááá!!! Proč mi to dělá!" zařvala jsem přes celej pokoj.
"Co se děje?" řekla Kája vyděšeně.
"Kde ty se tady bereš?"
"Promiň, že jsem se vrátila? xD"
"Ale ne to je dobře! Kde si byla? S Richiem?" ten Káji úsměv mluvil za vše.
"A?"
"Co a?"
"No povídej, co se dělo?"
"Co ti mám říkat………..Byla to překrásná noc, jako nic nebylo, ale i bylo xD. Chápeš jak to myslim?"
"Snad jo xD a kde jste byli?"
"Vezmu to rychle! Dlouho jsme se procházeli venku a pak jsme šli k němu domu. Bohužel jsme tam byli vážně jen chvíli, protože pak pro Richieho přijelo auto. Musel si tam dát všechny věci, který měl sbalený do USA. Rozloučili jsme se, přitom jsme se domluvili, že by to bylo asi hodně těžký být spolu, takže budem jen kamarádi. Časem uvidíme jak se to rozvine. Pak jsem se s ním rozloučila a šla k vám." Už jsem na Káje viděla, že chce brečet a ani se jí nedivím. Bohužel jsem se rozbrečela první já a ona začala taky. O všem jsme si promluvily a nakonec jsme obě usnuly.
Najednou nás vzbudila mamka a oznámila nám jednu věc, která nás vůbec nepotěšila!
"Musím jet do Prahy dneska, takže se Kájo sbal a za 3 hodinky pojedem."
Nedalo se nic dělat, Kája si tedy sbalila věci a ještě než odjela s mojí mamkou do Prahy, tak jsme šly ven. Slíbila jsem jí, že se zase brzo uvidíme, protože já se zase přestěhuju do Prahy! Skoro na každém místě kde jsme šly, jsme měly pěkné vzpomínky……………………………………………………………………………………………….Kája mi už odjela a všechno začalo utíkat nějak pomalu. Nebyl tu nikdo, s kým bych mohla někam jít!
Po pár dnech konečně přijela Míša domu. Skoro každý den jsme chodily ven, kecaly, nakupovaly, pomlouvaly xD a já nevím co ještě. Tohle mi vážně chybělo ;) …………………….všechny dny začaly najednou utíkat nějak rychle. Až byl poslední den prázdnin! Psychicky jsem se začala připravovat na školu xD.
Druhý den jsem šla s Míšou do školy, která mě seznámila s lidma od nás ze třídy. Bála jsem se, že mě mezi sebe nebudou chtít přijmout, když jsem tam přišla do třetího ročníku. Ale všichni byli v pohodě a vypadalo to, že s nimi budu určo dobře vycházet ;)……Každý týden mi psal Izzy SMSky a já mu pravidelně odpovídala. Věděla jsem, že má hodně práce! Sama jsem se stále připravovala do školy nebo jsem byla s Míšou venku. Dny utíkaly strašně rychle a Izzy mi psal čím dál míň. Během těch měsíců se neudálo nic zajímavého. Rodiče jsem viděla jako vždy jednou za čas, učila jsem se do školy nebo chodila s lidma ze školy ven. Prostě stereotyp!
V den mých 18-tých narozenin moje rodiče nebyly doma, trošku mě to mrzelo, protože na každé moje narozeniny doma byli! Mamka mi samozřejmě zavolala a omlouvala se mi, že mi to s tátou vynahradí hned, jak přijedou. Brala jsem to, protože do práce chodit musej jinak by taky žádnou práci mít nemuseli………Seděla jsem sama v obýváku a měla jsem puštěnou VIVU. Copak tam asi šlo?! US5 - Round & Round!!! Hned jak jsem uviděla Izzyho, začaly mi slzet oči!
Crrrr
"Už jdu!"…………………………………byla jsem ráda, že mě někdy z tý mojí pitomý depky odreagoval! Když jsem šla ke dveřím, tak jsem si rychle utřela oči.
"Ahooooj! Co děláš doma?! Hned se oblíkni a jdem ven ;)"
"Ahoj Míšo, vemu si mikinu a jdem ;)" zaběhla jsem do obýváku, vypla jsem televizi, vzala mikinu a šlo se.
Takový překvapení co mi Míša přichystala jsem vážně nečekala! U nich na zahradě pro mě udělala malou oslavu s lidma ze školy! Oslava byla pěkná a všichni jsme se bavily. Krásný dárky jsem od všech dostala, ale to co jsem si stále přála, to ne =(. Čekala jsem, jestli si na mě Izzy vůbec vzpomene. Kdyby mi poslal aspoň pitomou SMSku, tak to by byl krásnej dárek!!!

Autorka: Ila
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Marky :)* Marky :)* | E-mail | Web | 11. listopadu 2009 v 18:20 | Reagovat

To byla doba toto! :D
Ale jo hezké to je :P
Tak pokráčko :D
Stručnej komentář... xD

2 Marky :)* Marky :)* | E-mail | Web | 11. listopadu 2009 v 19:00 | Reagovat

Hí...xD Dneska by měla bejt ta galeriee ;D a ty si zítra vlastně doma co? :D

3 Marky :)* Marky :)* | E-mail | Web | 11. listopadu 2009 v 19:30 | Reagovat

Ty hajzle?! :D Teda né, že by mi vadilo bejt s Izzym, ale tak jako měj rozum přecee xD Komu bych upravovala vlasy? Ty seš blázen xD No nic.. xD
Jasný hned dam ědět, je možný, když pudu dneska spinkát brzo, že se to dozvim až zítra ráno, ale napíšu ti to do adminský knížky ;)
Nooo Beník můj =( On byl v NY...to je už je tolikátej člověk x( Nejvíc mě sere ta jedna holka ze základky :/ Ale co s tim udělam že.. :/

4 janča janča | E-mail | 12. listopadu 2009 v 19:28 | Reagovat

krása =) pls rychle pokračko

5 nikca nikca | 13. listopadu 2009 v 21:26 | Reagovat

kraasny honem pokracko

6 Kajush xP Kajush xP | 21. listopadu 2009 v 0:33 | Reagovat

Na juuu :)
Taky už bylo na čase x))
Doufám, že si brzo uděláš čas a napíšeš další dílek (nejlépe tento vejkend :))
Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne xP

7 Marťa Marťa | 24. listopadu 2009 v 19:46 | Reagovat

mas docela slusny blog ja mam lidi44.blog.cz

8 danča danča | Web | 25. prosince 2009 v 22:27 | Reagovat

ahojky prosim tě dej tu u čitě pokračovani prosim jeto super povitka fak tak tu dej prosim pokračovai ahojky danča

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama