4.díl - Let do Ameriky

6. prosince 2009 v 18:48 | Ila |  Let do Ameriky
Vypráví ~Michelle~
***Richieho pohled***
Ráno jsem přiletěl do NY,když mi Jay řekl,že tam pojede i Markétka s Michelle,nálada se mi o dost zvedla..Ty dvě jsou strašně fajn.Humor od Michelle je fakt super a Markétka,ta holka je tak jedinečná. Nicméně jsem se na letišti potkal s Caycem a Izzym. Hned jsme pokecali. Pak jsem viděl na letišti jít Lenu,tak jsem pro ní zašel a byl tam s ní i náš bodyguard..Pak jsem viděl i Vinceho,podle mě letěli Cayce,Vince i Izzy stejným letadlem,akorát se tam nepotkali.A asi za 2 hodiny přiletěl Jay a s ním i Michelle a Markét. Hned jak jsme se pozdravili,Michelle použila ten svůj slavný humor…Na to jsem se těšil celý rok J a pak tam byla ona-Markéta.zíral jsem na ní nějakou tu dobu…ale pak mě uklidnil pohled od Jaye. A když se vítal Izzy s Michelle Izzy použil větu "pojď na mou hruď kotě" ten jí balí,jsem zvědavý,kdy si to ta holka uvědomí…

Bylo by mi líto,kdyby mu naletěla jako spousta holek..No jo..Izzy to prostě s holkama umí. Pak jsem se musel seznámit se ségrou a sestřenkou od Cayceho..Ta bloncka-peroxidka, se na mě pořád věšela…,jako fotky s fanynkama ok,podpis fanynkám ok,občas s nějakou zaflirtuju,to je taky ok..ale aby se na ně pořád věšela,to fakt ne…..Klepal jsem na pokoj holek.Otevřela mi Michelle,když jsem šel dál ona odešla.Na balkóně byla Markétka,ovíval jí studený podzimní vítr. Otočila se na mě a já nahodil (podle fanynek) sladký úsměv.Ona se na mě taky usmála.Ta holka je něčím tak strašně jedinečná.Nevím čím,ale je to tak..Chvíli jsme kecali a pak jsem se jí podíval do těch jejich krásných očí..,,Bože,ona je tak roztomilá"řekl jsem si v duchu…Měl jsem sto chutí jí políbit..ale kdyby jo,tak mě Jay zabije…on se fakt nezdá….No takže nic nebylo..ale Markét byla pořád vysmátá…to mě těšilo…když jsem vyšel z pokoje,Izzy si tam s Michelle domlouval rande…no jsem zvědavý,co z toho bude..Jako Izzy je kámoš a nikdy bych ho nezradil,ale je to děvkař…Michelle by mi bylo líto…Pak jsem šel do svýho pokoje…Za chvíli přišel Izzy a říká:,,Hádej s kým mám zítra rande?" já dělám blbýho ,,S peroxidkou?"
,,Ne…ty vole..ta je tak umělá jak něco…omg..s Michelle" dělám překvapeného
,,S Michelle?a to ti řekla jako jenom tak,že s tebou půjde do kina?" v duchu si říkám:,,Chudák holka"
,,Jak víš,že jdeme do kina?" sakra! Já se přeřekl!
,,Tak tipuju"
,,No jo..jdeme do kina…hehe..to jsem zvědavej co z toho bude" Ty jo,já mám dokonce o tu holka i strach! Jestli jí Izzy něco udělá,tak za sebe neručím!!
,,A nechceš jít využít,že ne?" ptám se Izzyho
,,Richie..nestaráš se nějak moc o Michelle?"
,,Izzy já? Já ne..spíš ty se o ni nějak moc zajímáš…a pořád si mi neodpověděl na otázku jestli ji chceš využít nebo ne"
,,No
to se uvidí" Měl bych asi varovat Michelle…nebo já nevím co dělat…Nechci aby byla Michelle jenom další holka,která naletěla Izzymu..ale snad to Michelle dojde…na to je dost chytrá…ale stejně za ní zajdu….

Autorky: Míša a Markéta
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kaťulaa Kaťulaa | E-mail | 9. prosince 2009 v 12:40 | Reagovat

Pěkná povídka, pokráčko!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama