14.díl - Let do Ameriky

31. ledna 2010 v 15:17 | Ila |  Let do Ameriky
Vypráví Michelle

Ten kluk mě pozdraví:,,Ahoj Michelle" je to Lucas!
,,ehm..ahoj" řeknu a Izzy to slyší..a když vyjdeme ven,Izzy se ptá:,,Ty toho kluka znáš?"
,,Jo..bohužel"
,,a kdo to je?"
,,Lucas….můj bývalej" a Izzymu se zmrazí úsměv…
,,a….aha…tak to si na tebe budu muset dávat větší pozor!! XD"
,,hehe..ani nemusíš" a políbím ho..a Rich s Markétou do nás zase rejou
,,Hele..vy dvě hrdličky…jdeme už? Mám hlad"

,,hej Richie…ty máš hlad jo? Vždyť seš totál vychrtlej…a nezajdeme do kina? Dneska hrajou dobrej film..kritika je dost dobrá..ale nevím,jestli vás dva to bude zajímat"
,,tak hele..já nejsem vychrtlej….jsem tak akorát….a co dávaj?" a Markét se přidá k mýmu názoru,že Rich je vychrtlej
,,ale Richie…kdybys byl tak akorát tak nevypadáš,tak jak vypadáš..vždyť seš skoro jako tyčka"
,,no tak to díky..já jsem myslel,že seš na mojí straně..a dozvím se, co dávaj?"
,,no dobře…tak dávaj Wrestlera"
,,hmm…nebude to nuda?"
,,Si dělá srandu Richie,ne? Kritika je dobrá..obsazení dobrý..tak co ,jdete?"
,,jo..ale pod jednou podmínkou"
,,tak co Richie?"
,,zajdeme na pizzu?"
,,no dobře..ty hubeňoure" směju se..na to jenom slyším
,,ty máš co říkat" já se jenom směju…takže nastoupíme na taxík a jedeme směr Pizzerie..se divím,ale jako nebaví mě,že furt za náma dolízá bodyguard…to je fakt otravný…a furt se tlemí..no jako beru,že kluci jsou celebrity,ale ten guy se nemusí pořád tak blbě tlemit,ne? XD takže dojedeme do pizzerie,sedneme si a Richie vybírá pizzy..vybral si 3 a nevěděl,kterou si nakonec dát…Markét mu poradila :-)) já s Izzym jsme si dali jednu..a já jsem snědla čtvrtku..Izzy snědl zbytek..a Richie snědl celou pizzu…my s Markét jsme se nestačili divit…po pizze jsme šli na Wrestlera…Koupili jsme popcorn a Colu a šli jsme do sálu..bodyguard šel samozřejmě s náma…S Izzym jsme byli do filmu úplně ponoření..Richie tam furt něco kecal…toho jsem ignorovala…Když film skončil,vyšli jsme před kina s Izzym jsme řešili film…naprostá dokonalost…skvělej film..Richieho to moc nebavilo,ale nakonec uznal,že je to dobrý….pak odjedeme zase všichni na hotel…Markét šla s Richiem na jejich pokoj..a prej,že potom spolu nic nemaj..pořád spolu..a jsou prý "kamarádi"..no jasně….jsem zvědavá na tu narozeniny párty k narozeninám Richieho a Markét…všichni mám přijít v maskách…ale zpátky k nám..Když jsme s Izzym přišli na pokoj a sedli jsme si na gauč..přišla mi sms..od neznámýho čísla…bylo tam napsaný(bylo fajn,tě zase po nějaký době vidět…Lucas..P.S. ten guy..to je tvůj kluk?) Cooo? Kde vzal moje new číslo?Vždyť já jsem ho nikomu nedávala…Lily!Já ji zabiju!! Ona jediná mohla dát Lucasovi moje new číslo...na to odepíšu (Lucasi…prosím tě..já tě už ze svýho života vypustila..můžeš udělat to stejný? A to moje číslo si pls smaž…a jestli ten kluk je můj kluk tě vůbec nemusí zajímat…já se taky neptám,jestli ta holka,co tam byla s tebou je tvá nová holka…) a chvíli jsem kecala s Izzym…a pak mi přišla zase SMs…zase od něj..sakra on si fakt nedá pokoj (to tě můžu uklidnit..není to moje holka..je to příbuzná,sestřenka..a když mi teda nechceš říct,jestli s ním chodíš,tak já to beru jako že ano…) na to jsem už neodepsala a věnovala jsem se Izzymu..kecali jsme…líbali se a mazlili se…prostě to znáte…pak mi opět zvonil mobil…jestli to byl Lucas..tak si zjistím,jaký má číslo pokoje příjdu ho zfackovat! A fakt,že to byl on..Izzy už byl taky nasraný..
,,Kdo ti pořád píše?" udělá kukuč
,,Lucas..já ho jdu zfackovat..počkáš tu?" Izzy se tomu jenom zasmál..ale vůbec nevypadal klidně…Já jdu teda na recepci..a jdu zjistit jeho číslo pokoje..Ta ženská mi ho nechce říct..ale nakonec se vymluvím,že jsem jeho vzdálená sestřenice..a ona mi to sežrala…njn..moje vydírací technika…Stojím před pokojem 209 a klepu..otevře mi Lucas
,,Tak tys přišla?" co to má znamenat?!
,,coo? Já tě jdu zfackovat!" a už jdu do jeho pokoje…a holka tam není…já se s ním klidně porvu…sere mě…blbeček
,,a proč bys mě jako fackovala?"
,,,ty se ptáš proč? TO si děláš prdel,ne? Jako kdo mě celej večer bombarduje smskama?"
,,a proč si na ně odepisovala,hm??"
,,stejně kdybych neodepsala,tak bys psal dál…tě znám..a prosím tě..vymaž si moje číslo ze seznamu..a prostě na mě zapomeň….je to tak těžký? Není..já na tebe taky skoro zapomněla,tak udělej prosím tě to stejný,dobře? Já jsem po dlouhý době happy,takže si to nechci zkazit,jo?"
,,to nejde…no ale to je jedno..takže ten buzík ti příjde lepší než já?" já mu fakt jednu vlepím
,,Tak zaprvý: není to buzík a za druhý:jo,je lepší než ty,víš?"
,,Spala jsi s ním?" už jsem měla sto chutí mu jednu vrazit a pěstí!!!!
,,Panebože! Ty seš neuvěřitelný pako,víš to? Seš naprostej idiot…sbohem" a odcházela jsem z pokoje…total nasraná..přišla jsem zpět k nám na pokoj a práskla jsem dveřma..
,,co se děje?" jé..tenhle kukuč mi zvedne náladu
,,Nic.Lucas je idiot…nesnáším ho..a jestli od něj příjde ještě jedna sms,měním číslo..a Lily taky něco řeknu..já nechápu proč mě všichni otravujou..já si tu jela odpočinout…a ne,že mě jeden den bude otravovat bejvalej kluk..kterej je idiot a kámoška,která mě nasrala…" sedla jsem si vedle Izzyho..ten jeho kukuč mě dokáže uklidnit…akorát dneska bych fakt něco rozmlátila…pak přišel Richie s Markét…
,,tak co Lucas?" ptá se Markét i před Izzym..ten se na nás divně podívá
,,Lucas? Lucas? Ten…ten z******* idiot! Ten kretén..ten p***s..ten hajzl…ten je mi naprosto ukradenej!!!!!!!!!!" a Richie oponuje
,,Hej..klidni se jo! Moje uši nejsou stoka!"
,,Panebože!!!!!!!!!!!!!!" řekla jsem a šla jsem na balkón…všichni mě radši nechali v klidu….Já tam seděla tak 3 hodiny a pak jsem šla dovnitř…no super…je půl jedný ráno…a oni tam ještě všichni seděli..,,Hele,sorry za to moje chování…ale ten kretén mě jako fakt nasral…." A všichni na to jenom:,,jo v pohodě" sedla jsem si na gauč a kecali jsme…a nakonec jsem se už úplně uklidnila a začali jsme řešit tu narozeninovou párty…Richie se ptá:,,tak za co jdete?"
,,Richie..to je tajný…a jestli budeš řvát,tak nepřijde Santa Claus!" šeptal…tomu jsme se museli všichni smát…ve 3 ráno jsme to zalomili a šli spát..Já se vzbudila v 10 ráno…Upravím se a píšu Izzymu(hi…sorry,jestli tě vzbudím,ale jdeš na snídani?) hned příjde SMS (hi..já už nespal..to Richie vyspává,tak jdeme na snídani? Mám hlad") a já vyšla na chodbu,kde už stál Izzy a šli jsme..

Autorky: Míša a Markéta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama