39.díl - Let do Ameriky

3. března 2010 v 2:31 | Ila |  Let do Ameriky
Vypráví Michelle

Během 14 dní se doktoři rozhodli,že Markét pustí domů…Já už jsem byla rozhodnutá co se bude dít…Odpoledne jsme se dostavili na hotel…Já mám pokoj s Markét a Jay s Richiem…Zrovna si chci s Markét začít vykládat o tom,co se bude dít,ale někdo klepe…Markét otevře a je tam Richo
,,Ahoj Richie..co se děje?"
,,No mě tak napadlo,že bychom zašli na véču"
,,Richie..mě ještě není úplně dobře..a navíc si potřebuju promluvit s Michelle"
,,No dobře…tak někdy jindy no…miluju tě"

,,Já tebe taky…a" nedořekne,jelikož jí Richie políbí a pak zaleze k sobě a Jayovi do pokoje..Markét si zpět sedne na gauč a ptá se mě:,,Tak jak to máš teda vyřešené..co ty a Izzy..co celkově?"
,,No jak asi..Já ho miluju,to vím jistě..ale nevím jestli tohle má cenu.jako od tý doby co spolu chodíme jsou samé problémy..začne to Patricií a končí to Patricií..a navíc všechny moje vztahy končí katastrofou a tenhle je asi nejhorší…však vidíš sama jak to končí..asi se s Izzym budu muset rozejít..já nevím..a navíc..oni budou v Německu a já v Británii..já už nic nevím..a navíc to dítě (chvíli mlčím)..no prostě odjedu zpátky do Londýna,pak za pár dní se vrátím na kolej do Cambridge a začnu vést opět normální život.. a budu se snažit zapomenout a budu doufat,že s Izzym zůstaneme kámoši" dořeknu a Markét neví co na to říct..po chvíli mlčení řekne
,,Michelle..já vím,že je to mezi váma dvěma na hraně,ale nechceš to s ním znova zkusit?"
,,Markét..já už nevím vůbec nic..za pár týdnů máme zkoušky a i tak se budu muset vrátit..a když to utnu teď bude asi jednodušší…Markét běž za Richiem…je očividné,že chce být s tebou..stejně zítra jedeme zase "domů"…"
,,no když myslíš" a odešla za Richiem..ale byl tam Jay..takže Richie mlčel a nic raději neříkal,jelikož Jay byl na Richieho naštvaný,kvůli tomu,jak vzal Markét na padák…Další den ráno jsme odjeli zpět do domu…ale jelikož je to dlouhá cesta,tak jsme přijeli až večer..všichni tam byli..a když jsme dorazili do domu Jayovi hned zvonil mobil..
,,Ano Marku? Co se děje? Cože? To nemyslíš vážně..vždyť je to přes půlku států..no dobře jak chceš..tak zítra večer..zatím"
,,co se děje?? Ptá se Izzy
,,Zítra se odjíždí do LA..Mark nám vzkazuje,že tam je nějaká smlouva pro nějakou reality show..takže zítra ráno odjíždíme"
,,cože? Ne..jako Mark si zase něco určí a my se zase musíme řídit podle něj"
,,Tak je to náš Manager Richie..a kde je vůbec Vince? Vůbec jsem o něm neslyšel"
,,No kde je Vince? 2 týdny jsme ho neviděli" říká Cayce..a jde zjistit na net,jestli se o něm něco neví..jde na jednu stránku o US5 a tam všechny čeká šok!
,,Člen skupiny US5-Vincent opustil skupinu!.." kluci to začnou číst a jak o tom můžou na netu vědět víc,než sami kluci? Jay se otočí na Cayceho
,,Cayce…to jste si nevšimli,že tu Vincent 14 dní není?"
,,Já jsem myslel..teda jsme mysleli,že odjel za mámou"
,,Aha..tak ty jsi myslel? Super..jdu volat Markovi"
,,Tak Jayi..nenervuj se" řekne Cayce a Jay volá Markovi
,,Marku? Je fakt,že Vincent odešel od skupiny? To si děláš prdel,že jo? To nám něco nemohl říct? Sakra..teď jsme jenom 4..zase máme hledat nového člena? A ještě nás Vincent pomlouvá? To je fakt skvělý..samé "skvělé" zprávy. Tenhle měsíc..no tak díky..nazdar"
,,Tak kluci…jsme zase 4..Vincent fakt odešel a chce nás žalovat!"
,,Za co?" ptá se richie
,,To nevím..zítra se toho dozvíme více…teďka si jděte zabalit věci…zítra vstáváme v 5.." dořekne Jay a všichni jdou na pokoje..
,,Izzy počkej" řeknu mu,když jde po schodech
,,musíme si promluvit" dopovím se strachem v hlase..dojdeme do obýváku a já zavřu dveře..Izzy si sedne a já začnu:,,Izzy..víš..já tě miluju" Izzy mi hned skočí do řeči
,,Já tebe taky"
,,Prosím tě,nechej mě domluvit..díky…miluju tě,ale nevím jestli tohle má cenu..víš…od tý doby co jsme spolu se všechno bortí pod nohama..náš vztah je od začátku spojený s nějakýma hádkama…a pořád se usmiřujeme a rozhádáme a nevím jestli to má cenu…a proto (začínají se mi do očí hrnout slzy.) bych to ráda ukončila…ale chci abychom zůstali přátelé" a už to nevydržím a rozbrečím se…Izzy sedí,kouká a neví co má říct..
,,ehm..no jak chceš..je to tvoje rozhodnutí…já tě taky miluju…ale chápu tě..prostě jsem to zvoral"
,,Né Izzy..nedávej si to za vinu…ale asi to tak bude lepší…"
,,Když myslíš.." už nic neřekne a odejde..Nemyslela jsem si,že to bude nést tak chladně....Sedím v obýváku..zapnu televizi a snažím se nemyslet na to,co se během 14 dní stalo a nakonec u té televize usnu…Ráno mě kluci vzbudí jak odjíždějí…a jelikož Izzy už není v baráku tak se jdu osprchovat převlíct se do pyžama a jdu si lehnout..ale všechno mi ho to tam připomíná..takže usnu až v 7 …Odpoledne se vzbudím a v obýváku je Markét,Giny a Janet…a povídají si..
Autorky: Míša a Markéta
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama