41.díl - Let do Ameriky

26. května 2010 v 17:13 | Ila |  Let do Ameriky
Vypráví Michelle

Mezitím v LA
Kluci přiletěli do LA a nikdo nemluví s Izzym…všichni mlčí..a to ještě neví,co se stalo
,,Co je Izzy? Seš dneska nějakej divnej" říká mu nakonec Richie
,,Hm…s Michelle jsme se rozešli" všichni se na Izzyho otočí a dívají se na něj
,,cože? Kecáš..to není pravda,že ne!" říká mu Richie
,,bohužel..že prý je to pro nás lepší..bude ráda,když zůstaneme kámoši..bože já jsem takovej idiot..kdybych se s Patricií nevyspal..tak mohlo být vše v pohodě..kdybych si přečetl ten článek..bože já jsem idiot!"

,,Cože? Ty jsi spal s Patricií?" diví se Cayce a Richie
,,no..jo..bohužel..nejraději bych si teďka nafackoval" a kluci už dojeli na místo..takže na vykládání nebylo moc času..hned šli něco zařizovat..
**Zpět v Londýně**
Přijela jsem domů a matka na mě začne řvát,co tu dělám atd..já absolutně netuším co se děje..táta stojí ve dveřích a snaží se s matkou uklidnit,pak mi nakonec řeknou,že se rozvádějí…já na ně čumím..další "skvělá" zpráva..to je fakt "skvělej" měsíc..prý si mám zabalit všechny svoje věci..tak jdu do pokoje a tam už jsou nějaký klučičí věci..seběhnu schody a ptám se jich co se děje..matka si našla přítele a ten má syna..bože a to ho nastěhovala do mýho pokoje..co to je toto! Jdu si teda balit všechny svoje věci…Když se teda dobalím a to je 5 ráno..jedu s otcem do nějakého domu..otec si koupil dům..a je tam nějaká ženská a nějakým klukem..tak i táta si našel ženskou..skvělý…chce se mi z toho brečet..kdyby věděli co se stalo..a ne řvát an mě pořád..tak mě s nima seznámí..ten kluk je pěknej diskant..takový týpky nesnáším..poslouchá Miley Cyrus..kluk…no nic..a to neznám toho kluka,kterej bydlí u mámy..otec mi ukáže můj pokoj..a musím uznat,že je krásnej..na stěnách je to samej Marilyn..a Jeff…a stěny jsou do červena až do černa a jedna stěna je bílá a jsou tam napsané texty Marilynových písniček..a jsou tam dveře,vedle velké skříně..otevřu je a tam jsou moje milované bubny! Já čumím teda..ten pokoj si hned zamiluju
*zpátky v LA*
Kluci mají podepisovat smlouvu ohledně nového CD..kde mají být významní producenti..Než to Izzy podepíše říká"TA smlouva je dobrá..ale chci tam mít vlastní písničku..pro Michelle" a ostatní na něj čumí
,,Izzy..my víme,že tam chceš víc zpívat,ale nikdy to na tebe nevýjde" říká mu Mark
,,No právě! Už mě nebaví,jak v každý písničce je slyšet Richie a já jsem na 3 písničkách z celýho CD..Richie i Vincent mají svou písničku a já chci nazpívat písničku pro Michelle.."
,,dobře Izzy..jakou písničku?"
,,Wicked game"
,,Izzy! To nemáš šanci zazpívat"
,,Hele Marku..víš co..ty neumíš zpívat a budeš mi něco říkat? Tak to jako ne..já to zazpívám..v klidu..a navíc je to kvůli Michelle"
,,dobře no…hned se nevztekej"
,,já jsem v klidu..tak budu mít tu písničku?"
,,no pokusím se sehnat práva.."
,,díky" a podepíše tu smlouvu….
**za NY v domě babičky*
Markét se pořád učí a Giny jí zkouší a snaží se zabavit Janet,která pořád Markét otravuje…za týden přijede Lena..vůbec netuší co se děje..když jí to Markét řekne,Lena se nestačí divit…
*zase v Londýně*
Je 7 ráno..já jdu teprve spát…ale nemůžu vůbec usnout…musím na něj myslet..proč jsem šla na ten koncert? Kdybych tam nešla tak by se to vůbec nemuselo stát…a navíc Patricie je kráva,proč je někdo takovej? Slzy mám opět na krajíčku…nakonec usnu…Odpoledne mě probudí zvonění mobilu..Markét volá…
,,Ahoj Markét..co se děje?"
,,No čus..volám ti už po 150…Richie volal…"
,,A?"
,,Izzy se zbláznil..chce přezpívat Wicked game..pro tebe"
,,Cože???? On se zbláznil? Vždyť…ten vzlyk nebo jak to říct,nemá šanci zazpívat..je to moc vysoko..Izzy na to nemá postavenej hlas..a navíc pro mě nemusí nic zpívat…že mu to vzkazuju..mu asi fakt hráblo…ale potom jsme na tom stejně.."
,,No tak mu zavolej,že nechceš,aby to zpívat.."
,,ne Markét..nebudu mu volat..na to teď nemám sílu…."
,,No dobře…tak zatím"
,,ahoj" Když to Markét položila volá Izzymu..asi po 5 minutách to zvedne
,,Markét..co je..to nevíš,že tu je časovej posun?"
,,Tak sorry Izzy..já jen,že jsem mluvila s Michelle"
,,Cože? Vážně? A co říkala?"
,,Říkala,že nemusíš pro ní zpívat písničku,a že na to nemáš postavenej hlas,že ty vejšky neuzpíváš"
,,super..tys jí to řekla? Sakra..na vás tady není spoleh..fakt..to ti Richie musí všechno říct?"
,,No promiň,že s ním chodím"
,,Né Markét..já promiň..mě nějak hráblo..potřebuju čas.."
,,To nejsi sám…no já musím..připalujou se mi palačinky a JAnet tu řve..tak zatím" Markét položila telefon a šla dovařit palačinky..Když se naobědvaly,šly na nákupy..Když ponakupovaly Markét se šla zase učit….

Autorky: Míša a Markéta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama